Beverly Hills Formula

PERFECT WHITE BLACKbeverlyhills

Olśnij hollywoodzkim uśmiechem na wiosnę!

Z pierwszymi promieniami mocniejszego słońca przychodzi czas na wiosenną odnowę. Rozpocznij nowy sezon z pięknym uśmiechem. Użyj czarnej, wybielającej pasty do zębów z węglem aktywnym Beverly Hills Formula Perfect White Black i olśnij otoczenie prawdziwą bielą swoich zębów.

Beverly Hills Formula Perfect White Black to innowacyjna, czarna pasta do zębów, która zapewnia profesjonalny efekt wybielania. Dzięki niej zyskasz najpiękniejszy hollywoodzki uśmiech bez konieczności używania silnych środków wybielających.

Sekretną bronią Beverly Hills Formula Perfect White Black, której działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi, jest węgiel aktywny – jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych składników wybielających zęby. Węgiel aktywny wiąże się z taninami, czyli związkami występującymi w kawie, herbacie, winie, owocach i przyprawach, które pozostawiają na zębach brzydki, żółtawy osad. Węgiel aktywny pomaga go usunąć z powierzchni zębów bez szkody dla szkliwa.

Badania naukowe nad formułą Beverly Hills Formula Perfect White Black potwierdziły, że węgiel aktywny nie tylko doskonale usuwa przebarwienia, lecz także eliminuje bakterie powodujące nieświeży oddech i neutralizuje pozostałe zapachy, pozostawiając uczucie świeżego oddechu przez cały dzień.

Znajdująca się w składzie uwodniona krzemionka (Hydrated Silica), w połączeniu z węglem aktywnym, wzmacnia siłę wybielania i jednocześnie sprawia, że ​​pasta jest całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu.

Fluorek sodu zawarty w paście Beverly Hills Formula Perfect White Black (0,31% w/w 1400ppmF) utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, skutecznie pomaga zapobiegać próchnicy i osadzaniu kamienia nazębnego, a także chroni przed atakami kwasów, występujących na przykład w sokach owocowych.

Pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black jest dostępna w aptekach,  w promocyjnym opakowaniu 75 ml +25 ml gratis, w cenie około 25 złotych.