Beverly Hills Formula PERFECT WHITE BLACK SENSITIVE. Łagodne wybielanie dla zębów wrażliwych

Już jedna trzecia dorosłej populacji cierpi na nadwrażliwość zębów. Ponad połowa z nich akceptuje codzienny ból zębów i nie zgłasza się z tym problemem do stomatologa, a także nie stosuje past specjalistycznych, które łagodzą dolegliwości. Nowością na rynku, przeznaczoną dla osób z nadwrażliwością zębów, jest pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive, wykorzystująca zalety wybielające węgla aktywnego w połączeniu z ochroną wrażliwych zębów.Perfect-White-Black-sensitive-600

Obecnie na rynku dostępne jest wiele past wybielających, jednak zazwyczaj nie nadają się do używania przez osoby o wrażliwych zębach. W dodatku część z nich ma wysoki współczynnik ścieralności, przez co mogą jeszcze bardziej niszczyć delikatne szkliwo. Na szczęście oferta past wybielających typu sensitive poszerza się. Warto zwrócić szczególną uwagę na skład pasty, by wybrać tę najlepszą, która w sposób bezpieczny i skuteczny wybieli nasze zęby, a w dodatku złagodzi przykrą nadwrażliwość.

 

 Jeśli twoje zęby są wrażliwe na ciepło lub zimno, pokarmy i napoje słodkie czy kwaśne, ich mycie jest udręką, a nadal pragniesz mieć perfekcyjne biały, prawdziwie hollywoodzki uśmiech, to pasta Beverly Hills Formula Perfect Withe Black Sensitive jest właśnie dla ciebie.

 

Pasta do zębów Beverly Hills Formula PERFECT WHITE BLACK SENSITIVE zawiera węgiel aktywny, który pomaga wybielić zęby, oraz cytrynian potasu, który chroni wrażliwe zęby przed działaniem zimnych i gorących, słodkich i kwaśnych  pokarmów i napojów, które mogą powodować ból. Regularne stosowanie Perfect White Black Sensitive pomaga zapobiegać osadzaniu kamienia nazębnego i łagodzi nadwrażliwość zębów, skutecznie chroniąc je i wybielając, jednocześnie utrzymując idealny poziom higieny jamy ustnej.

 

Perfect White Black Sensitive to najlepszy wybór dla osób, które cierpią z powodu nadwrażliwości zębów i równocześnie marzą o prawdziwie hollywoodzkim uśmiechu.

Pasta do zębów Perfect White Black Sensitive jest dostępna w aptekach, w cenie około 25 złotych za opakowaniach o pojemności  100 ml oraz w sklepie internetowym bbpharma.pl.

Beverly Hills Formula Perfect White Black MOUTHWASH z węglem aktywnym to idealne uzupełnienie pielęgnacji jamy ustnej, również dla osób z wrażliwymi zębami. Zastosowana w produkcie naukowo opracowana formuła „shake to activate” zwalcza skutecznie nieświeży oddech. Węgiel aktywny to czysty węgiel, który został przetworzony i aktywowany w celu stworzenia drobnego, czarnego pyłu, pozbawionego smaku i zapachu, o bardzo wysokiej absorpcji. Używanie czarnego płynu do płukania ust Perfect White Black samodzielnie lub po czyszczeniu zębów czarną pastą Perfect White Black gwarantuje idealnie usuwanie przebarwień, świeży oddech na długo i bielszy, jaśniejszy uśmiech.

Zalety:

  • Aktywny węgiel wiąże się z taninami, które znajdują się w herbacie, kawie, winie, owocach i przyprawach i usuwa je.
  • Połączenie uwodnionej krzemionki i węgla aktywnego zapewnia wysoką wydajność czyszczenia i bezpieczne dla zębów wybielanie.
  • Nie zawiera substancji ściernych i wybielaczy, dzięki temu nie uszkadza szkliwa.
  • Fluorek sodowy wzmacnia szkliwo, zapobiega próchnicy i chroni przed uszkodzeniem przez kwasy.
  • Ma działanie antybakteryjne, co pomaga usunąć bakterie, które mogą powodować nieświeży oddech i neutralizują nieprzyjemny zapach z ust, pozostawiając świeży oddech przez cały dzień.
  • Zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego.

Płyn do płukania ust Beverly Hills Formula Perfect White Black jest dostępny w aptekach oraz w sklepie internetowym bbpharma.pl, w cenie około 26 złotych za butelkę 500 ml.