Perfect-White-Gold-100ml--3D-600Beverly Hills Formula Perfect White Gold – pasta do zębów z prawdziwym złotem

Blask złota fascynował człowieka od zawsze, a jego niezwykłe właściwości chemiczne uczyniły z niego bardzo praktyczny i pożądany kruszec. Już starożytni Chińczycy znali lecznicze właściwości złota. Stosowali je od około 2500 roku p.n.e. w leczeniu schorzeń skóry, serca, kości, wątroby oraz jako środek uspokajający. Zalety złota docenili także Arystoteles i Paracelsus. Nic więc dziwnego, że złoto pojawia się coraz częściej w kosmetykach, a także w najnowszej paście do zębów firmy Purity – Beverly Hills Formula Perfect White Gold.

Złoto działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie. Niszczy pierwotniaki i roztocza. We krwi łączy się z erytrocytami, białkami krwi oraz z leukocytami. Złoto hamuje procesy autoimmunologiczne (autoagresji), zmniejsza nadmierne stężenie immunoglobulin we krwi. Hamuje objawy chorób autoimmunologicznych (np. tocznia, łuszczycy, bielactwa, reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, kolagenoz i przewlekłych wyprysków). Preparaty złota hamują wytwarzanie histaminy i prostaglandyn. Działają stabilizująco na błony lizosomalne i komórkowe, działają przeciwzapalnie. Likwidują objawy przewlekłych chorób alergicznych. Właściwości przeciwzapalne złota są silniejsze od działania glikokortykosteroidów.

Beverly Hills Formula Perfect White Gold

Nowa, złota pasta do zębów Perfect White Gold ma w swoim składzie prawdziwe cząsteczki złota. Złoto jest znane ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych, działania przeciwzapalnego oraz zwiększającego przepływ krwi. Beverly Hills Formula połączyła te ogromne zalety w jeden niezwykły i bardzo skuteczny produkt.

Perfect White Gold oferuje fantastyczny rezultat wybielania wzmocniony o korzyści płynące z działania złota. Beverly Hills Formula Perfect Gold to efekt profesjonalnego wybielania zębów bez substancji ściernych i wybielaczy, dzięki czemu uzyskasz prawdziwy hollywoodzki uśmiech bez ryzyka uszkodzenia szkliwa.

Zaawansowana formuła uwodnionej krzemionki oferuje wysoką wydajność wybielania i usuwania przebarwień, a trifosforan pentasodu zapobiega osadzaniu się cząsteczek jedzenia na zębach.

Perfect White Gold jest pastą do zębów o niskiej ścieralności, bezpiecznej dla szkliwa, jednak bardzo dobrze usuwa przebarwienia spowodowane herbatą, kawą, czerwonym winem, tytoniem czy przyprawami, pozostawiając zęby bielsze i jaśniejsze. Regularne używanie Perfect White zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego i utrzymuje biel zębów na dłużej.

 

Korzyści z używania złota w pielęgnacji jamy ustnej są nieskończone…

  • Złoto ma działania przeciwzapalne i wpływa na zwiększenie przepływu krwi, co pomaga zwalczać choroby dziąseł.
  • Złoto ma także właściwości antybakteryjne, co sprzyja właściwej higienie jamy ustnej.
  • Zaawansowana formuła uwodnionej krzemionki w paście Perfect White Gold gwarantuje wysoką wydajność wybielania.

 

Pasta do zębów Beverly Hills Formula Perfect White Gold jest do nabycia w aptekach, w cenie około 25 złotych za opakowanie 100 ml.