Od wieków perły są doceniane za ich urok i elegancję. Chińczycy uważali, że jeśli będą pocierać perłami skórę, stanie się ona piękna i zdrowe. Średniowieczni rycerze używali ich do ochrony, wierząc, że dzięki nim są bezpieczni na polu bitwy, a Kleopatra z Egiptu rozpuściła ogromną perłę w winie, by udowodnić, że jej uczta była najdroższa we współczesnym jej świecie.

Jak widać perły miały wiele różnych zastosowań, ale ludzie zawsze doceniali ich wrodzone piękno. My w Beverly Hills Formula cenimy twoje zęby jak perły i wierzymy, że powinny one otrzymać jak najlepszą opiekę i leczenie. Właśnie dlatego stworzyliśmy naszą nową serię produktów przeznaczoną dla osób ceniących zęby tak samo jak my. Naszym celem było zapewnienie profesjonalnych rezultatów wybielania w zaciszu własnego domu. Osiągnęliśmy to, konsultując się ze stomatologami i wprowadzając ich techniki i składniki do naszych produktów. Nasz wyspecjalizowany asortyment zaspokaja wszystkie potrzeby, od osób o wrażliwych zębach, osłabionym szkliwie, a nawet tych, którzy potrzebują natychmiastowego wzmocnienia bieli.

Linia Professional została stworzona z myślą o każdym, kto marzy o pięknym, hollywoodzkim uśmiechu przy jednoczesnym zachowaniu zdrowych zębów. Produkty z linii Professional cechują się zawartością innowacyjnych składników wybielających, które umożliwiają usunięcie zarówno powierzchniowych jak i głębokich przebarwień, bez uszkadzania powierzchni szkliwa. Mają one bardzo niski poziom ścieralności utrzymany na bezpiecznym poziomie 100 RDA.

W linii PROFESSIONAL WHITE, dostępne są produkty: