Niedawno zdobyliśmy nagrodę Pure Beauty Awards 2017 za najlepszy nowy produkt do pielęgnacji jamy ustnej z naszą profesjonalną pastą do zębów White Precious Pearl. Zwycięzcę wybiera zespół ekspertów. Nasza unikalna formuła pokonała 17 innych zakwalifikowanych konkurentów, takich jak Boots, Jason, Primark i Sonicare. Wygraliśmy dzięki innowacyjnej metodzie remineralizującej, która pomaga przywrócić szkliwo zębom.

image of Pure Beauty Awards 2017 winners logo

Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych produktów zostało ponownie docenione w 2016 roku, kiedy wygraliśmy nagrodę Grocer Magazine za nowy płyn do płukania ust z węglem aktywnym. Nagrody Grocer  Magazine są wyrazem uhonorowania wybitnych innowacji w szybko rozwijającym się sektorze dóbr konsumpcyjnych w Wielkiej Brytanii. Pokonaliśmy czołowe marki, takie jak Aquafresh, Dove i Sure, które również pretendowały do tej elitarnej nagrody.

certificate of BHF winning the Grocer awards

Z dumą informujemy, że pasta do zębów Beverly Hills Formula Perfect White Black otrzymała nagrodę “SZCZEGÓLNIE POLECANA” w kategorii najlepszy produkt do pielęgnacji jamy ustnej w konkursie Beauty Awards 2014 organizowanym w Wielkiej Brytanii.

Nagroda Beverly Hills Formula 2014
W 2013 roku Perfect White zdobyło nagrodę jako produkt “SZCZEGÓLNIE POLECANY” w konkursie My Face My Body Awards organizowanym w Wielkiej Brytanii.
Nagroda Beverly Hills Formula 2013