BEVERLY HILLS FORMULA
TWORZYMY UŚMIECH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO!

Ireland-green-and-water

Choć rodowód Beverly Hills Formula sięga modnych i uwielbianych przez celebrytów wzgórz Beverly Hills, to sama marka powstała w 1992 roku w Irlandii, dzięki dostępnym tam surowcom, krystalicznie czystej wodzie i wysoko wykwalifikowanemu personelowi.

Na początku lat 90. większość past wybielających miała bardzo wysoki poziom ścieralności, co powodowało nadwrażliwość i uszkodzenia szkliwa zębów. Brakowało wówczas past skutecznych i bezpiecznych. Firma Purity Lab., producent past Beverly Hills Formula zobaczyła tę lukę na rynku i postanowiła ją wypełnić. Dzięki badaniom prowadzonym przez naukowców w laboratoriach BHF oraz najwyższej jakości składnikom, udało się stworzyć pastę, która nie tylko usuwa przebarwienia i wybiela, lecz przede wszystkim nie uszkadza szkliwa.

Połączenie najbardziej innowacyjnych produktów z Europy i Ameryki Północnej doprowadziło do stworzenia w 1993 roku nowatorskiej formuły pierwszej pasty do zębów Total Protection Whitening. Produkt odniósł ogromny sukces i wkrótce po nim na rynek została wprowadzona pasta do zębów wrażliwych Sensitive Whitening, która doskonale wybielają zęby oraz zmniejszała ich wrażliwość. Te dwa produkty stały się podstawą całej gamy produktów linii Beverly Hills Formula Natural White.

Linia Perfect White została wprowadzona na rynek w 2012 roku i początkowo składała się z dwóch produktów: Perfect White i Perfect White Sensitive. W 2013 roku Perfect White została nominowana do prestiżowej brytyjskiej nagrody MyFaceMyBody i otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepszy produkt do higieny jamy ustnej”.

W ubiegłorocznej edycji, w ścisłej czołówce znalazła się najnowsza, innowacyjna czarna pasta do zębów Perfect White Black z węglem aktywnym, której formuła została opracowana na podstawie badań naukowych w laboratoriach badawczych Beverly Hills Formula.

W Wielkiej Brytanii nowa pasta Perfect White Black wywołała ogromne zainteresowanie konsumentów i wiele pozytywnych komentarzy, zarówno w prasie, jak i w mediach społecznościowych. Użytkownicy pisali: „wygląda jak smoła, smakuje miętą i gwarantuje bielsze zęby”, „jest bardzo skuteczna w usuwaniu plam”, „najlepsza pasta wybielająca, jakiej próbowałem”, „jeśli kochasz czerwone wino, kawę czy herbatę, ale chcesz mieć bielsze zęby, to ta pasta jest właśnie dla ciebie!”.

Ireland-natural-waters

Produkty Beverly Hills Formula gwarantują efekt już po pierwszej aplikacji, co potwierdzają rzesze wiernych klientów na całym świecie. Od samego początku, aż do dzisiaj, postęp naukowy, najlepsze składniki i dbałość o klienta są najważniejszymi priorytetami Beverly Hills Formula, marki, która odnosi sukces od ponad dwudziestu lat.