Zestaw do profesjonalnego wybielania zębów. Stworzony został do szybkiego i skutecznego usuwania przebarwień powstałych na skutek picia kawy, herbaty czy wina. Pomaga przywrócić naturalną biel zębów.

Naszym głównym celem w tym zakresie było zaoferowanie naszym klientom profesjonalnych rezultatów w zaciszu własnego domu, dlatego nasz zestaw Pearl Whitening zapewnia wszystkie elementy potrzebne do osiągnięcia tego celu. Zestaw do wybielania 2 w 1 działa szybko i oferuje długotrwałe rezultaty, ponieważ wybielanie za pomocą pasków można na bieżąco uzupełniać za pomocą innowacyjnego pióra.

Paski oferują profesjonalne wybielanie zębów, a pióro pomaga w utrzymaniu tego wyglądu. Zestawy Pearl Whitening dają ci biały uśmiech, usuwając zewnętrzne plamy na zębach, dzięki czemu twoje naturalne zabarwienie zębów wysuwa się na pierwszy plan.

Korzyści:

  • Innowacyjne pióro zawiera nadtlenek wodoru, chemiczny środek rozjaśniający, który usuwa powstającą płytkę nazębną; jest to również podstawowy składnik stosowany przez dentystów do wybierania zębów,
  • Nadtlenek wodoru stosowany w bezpiecznych dawkach ma również właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które mogą przynieść korzyści osobom cierpiącym na dolegliwości, takie jak płytka nazębna, zapalenie dziąseł, czy krwawiące dziąsła,
  • Mentol jest dodawany do pasków i pióra, aby nadać im atrakcyjny smak mięty pieprzowej.