Profesjonalny płyn do płukania jamy ustnej. Neutralizuje nieświeży oddech, usuwa bakterie i pomaga utrzymać twoje zęby białe i zdrowe.

Nasz najwyższej jakości, profesjonalny płyn do płukania ust Pearl Fresh został stworzony, aby nadać zębom ten sam świeży wygląd, jaki mają perły. Stworzony we współpracy ze stomatologami, zapewnia doskonałe rezultaty w usuwaniu przebarwień, a także działanie przeciwbakteryjne. Łatwa w użyciu formuła pomaga chronić przed chorobami dziąseł, zwalcza kamień nazębny i chroni szkliwo zębów. Fresh Pearl Mouthwash skutecznie wybiela zęby, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów spróbuj użyć również pasty do zębów Professional Precious Pearl lub Professional Black Pearl.

Korzyści:

  • Fresh Pearl Mouthwash ma w swoim składzie chlorheksydynę, która jest związkiem pomagającym zmniejszyć stany zapalne dziąseł, jak również odleżyny, który jest stosowany przez dentystów również do wybierania zębów,
  • Chroni szkliwo i pomaga zapobiegać ubytkom,
  • Neutralizuje poziom pH w jamie ustnej i chroni przed kwasami,
  • Zawiera ksylitol, naturalnie obecny w ślinie, który jest klinicznie sprawdzonym środkiem, pomagającym zwalczać kamień nazębny i nieświeży oddech, a niektóre badania wskazują, że uzupełnia minerały w szkliwie zębów.