Profesjonalne serum remineralizujące zawierające wysokie stężenie hydroksyapatytu, który ma naukowo potwierdzone działanie remineralizujące powierzchnię szkliwa.

Opracowanie tej nowoczesnej formuły zajęło nam ponad dwa lata. Serum jest przeznaczone specjalnie dla osób z uszkodzonym szkliwem. Precious Pearl tworzy warstwę ochronną wokół zębów, naprawiając mikrouszkodzenia i wzmacniając szkliwo, aby zęby wyglądały gładko i jaśniej przez cały dzień. Kluczowy składnik, hydroksyapatyt, naturalnie występuje w naszych zębach i pomaga wypełnić dziury w szkliwie. Jest on używany przez dentystów do wypełniania zębów, dlatego uwzględniliśmy to, pokazując nasze zaangażowanie w zapewnianiu profesjonalnych wyników w zaciszu własnego domu.

Korzyści:

  • W składzie znajduje się hydroksyapatyt, który remineralizuje szkliwo, pomagając je odbudować,
  • Hydroksyapatyt chroni również zęby przed odbarwianiem, pękaniem szkliwa i powstawianiem plam,
  • Dodaliśmy także nawodnioną krzemionkę, aby upewnić się, że nasz produkt nie zaszkodzi szkliwu zębów, w przeciwieństwie do innych wybielających past do zębów, które wybielają poprzez ścieranie szkliwa.
  • Nadal nie jesteś przekonany? Jury składające się z ekspertów i krytyków zdecydowało, że powinniśmy wygrać nagrodę na najlepszy produkt do pielęgnacji jamy ustnej Pure Beauty Awards 2017!